وب دیزاینر

ارائه دهنده خدمات تحت وب

WebDesigner
الآن اینجا هستید:
صفحه اصلی » وردپرس » افزونه وردپرس » تغییر رنگ آدرس بار سایت در وردپرس با Browser Theme Color

تبلیغات

تغییر رنگ آدرس بار سایت در وردپرس با Browser Theme Color

تغییر رنگ آدرس بار سایت در وردپرس

نمایش سایت در دستگاه های هوشمند یکی از مهم ترین ارکان داشتن یک وب سایت منحصر به فرد و در عین حال لذت بخش هست.نمایش سایت در دستگاه های هوشمند باید طوری برنامه ریزی شده باشه که کاربر به راحتی آز آن استفاده و در عین حال برای آن متمایز از دیگر سایت هایی باشد که مشاهده میکنه.

برای متمایز بودن سایت در دستگاه های هوشمند راه های زیادی وجود دارد، ولی امروز قصد داریم تا با معرفی افزونه ای سبک و با تنظیمات آسان سایت شما به طور خاصی متمایز جلوه بدیم.

افزونه Browser Theme Color به شما کمک میکنه تا آدرس بار سایت شما در دستگاه های هوشمند متمایز از دیگران باشه.این افزونه با تغییر رنگ آدرس بار مرورگر در دستگاه های هوشمند سایت شما برای کاربر به یاد ماندنی جلوه میده.

این افزونه با استانداردهای گوگل هماهنگ و با تمامی سیستم عامل های دستگاه های هوشمند (Android, iOS, Windows Phone)  سازگار هست.

در ادامه با نحوه نصب و راه اندازی این افزونه شما آشنا میکنیم:

ابتدا از بخش افزونه ها به قسمت افزودن میریم و Browser Theme Color نصب و فعال میکنیم.


سپس از قسمت تنظیمات وارد Browser Color میشیم و از قسمت گزینش رنگ، رنگ مورد نظر خودتون انتخاب میکنید چس از ذخیره تغییرات میتونید نتیجه مراحل طی شده در دستگاه های هوشمند مشاهده کنید.


برای تغییر رنگ آدرس بار سایت شما میتونید از افزونه هم استفاده نکنید! اما اگر قالب سایت خودتون تغییر بدید مجبورید تا در قالب جدید از کد مربوطه استفاده کنید ما برای اینکه شما به این مشکل برنخورید به معرفی افزونه پرداختیم، ولی اگر به هر دلیلی استفاده از افزونه در دستور کار شما نیست میتوانید از قطعه کد زیر در فایل header قالب خودتون قبل از بسته شدن تگ </head> استفاده کنید.

دانلود افزونه صفحه افزونه پیشنمایش آفلاین
برچسب ها:
اشتراک گذاری:
درباره نویسنده: محمد رضا

برنامه نویس / توسعه دهنده وب / سئو و بهینه سازی / طراح رابط کاربری

نظرات: